Hotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě.

Lázně Jeseník léčebný dům Priessnitz :
Tato hlavní lázeňská secesní budova byla postavena v roce 1910 podle projektu vídeňského architekta Bauera. Lázeňský léčebný dům Priessnitz má bez­bariérový vstup do budovy i bal­neoprovozu. Jeden pokoj je upraven pro handicapované hosty.

Lázeňský léčebný dům Priessnitz pokoje :
Ubytování na celkem 246 lůžkách je v jedno­lůžkových a dvoulůžkových pokojích. Celkem 15 apartmá, 48 dvoulůžkových pokojů a 35 jednolůžkových po­kojů má sprchu nebo koupelnu a WC, TV–SAT, telefon a balkon. Některé z těchto pokojů mají minibar. Ostatní pokoje jsou s tekoucí teplou a studenou vodou, TV–SAT, (koupelna a WC na poschodí), telefonem a zčásti s balkonem.

Ubytování v apartmánu vyššího standardu :
Pro náročné hosty nabízíme nově zrekonstruované aparmány Lux. Apartmán Lux je vybaven balkónem s krásným výhledem, LCD displayem se satelitními programy, minibarem, telefonem, vlastním sociálním zařízením.

Léčebný dům Priessnitz služby :
V budově jsou k dispozici 3 výtahy, recepce s nepřetržitým provozem, celkem 3 jídelny s počtem 248 míst u stolů, denní bar, taneční kavárna, ordinace, ošetřovna, rehabilitační bazén, 2 vodoléčby, elektroléčba, kos­metika, pedikúra a další spole­čenské prostory.Hosté mají doslova vše pod jednou střechou. Nadstandardní služby : Objednejte si přes recepci Priessnitz na pokoj - sekt - řezané květiny - mísu s ovocem - dárek aj. Možnost internetového připojení.

Lázeňské pobyty :
Priessnitzovy lázně Jeseník pro Vás připravily lázeňské pobyty - ozdravné, léčebné či sportovně a turisticky laděné. Protože se lázně Jeseník nachází na tektonických zlomech, je zde světově unikátní léčivé klima vhodné pro klienty trpící dýchacími obtížemi, alergiemi či depresívními stavy. Díky specifiku horské lokality využívají lázeňské pobyty i sportovní týmy. Sportovci tak mají možnost vyladit svoji kondici v naprosto ideálních podmínkách - pomoci jim mají speciální lázeňské pobyty a programy. Lázeňské pobyty nemusí být pouze léčebné, mohou být i aktivní a sportovně laděné.

Hotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - Služba na recepci je 24 hodinHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - V hotelu je kulečníkHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - disponuje restauracíHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - disponuje kavárnouHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - krytý bazén v hotelu.Hotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Priessnitz - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Lázeňský léčebný dům Priessnitz, Priessnitzova 12/299
Jeseník-Lázně 79003 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Jesenik-Priessnitz@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel Lázeňský léčebný dům Priessnitz ubytování Jeseník-Lázně Aktuální počasí částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: